اضافه کردن متن به آخر هر پست

اضافه کردن متن به آخر هر پست وردپرس

اگر شما هم به دنبال راهی هستید تا  متن دلخواهی را در پایان تمامی مطالب سایت خود قرار دهید به طور مثال اگر بخواهید یک محصول پر فروش، خبر مهم و یا هر متن دیگری را برای بازدیدکنندگان سایت خود به نمایش بگذارید، تا تمامی کاربران آن را ببینند؛ کافی است ک اضافه کردن متن دلخواه به پایان مطالب وردپرس را یاد بگیرید.

آموزش اضافه کردن متن به آخر هر پست وردپرس

بهترین روشافزودن به آخر هر پست وردپرس را خدمت شما عزیزان معرفی کند. همچنین آموزشی که خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم فقط مختص سایت های وردپرسی است و در قالب های دیگر کاربری نداشته و عمل نخواهد کرد .

روش اول استفاده از افزونه:در اینجا ما افزونه Post Ender را معرفی می کنیم. به کمک این افزونه می توانید محتوای مد نظرتان را در ابتدا، انتها، یا ابتدا و انتهای پست ها قرار دهید. کار با افزونه ساده است. کافی است پس از نصب افزونه از منوی تنظیمات روی گزینه Post Ender کلیک کرده و تنظیمات لازم را انجام دهید. لازم به ذکر است این افزونه از کدهای HTML برای استایل دادن به متن پشتیبانی می کند. همچنین از طریق شورت کد

[post_ender] می توانید از متن پیشفرض در  اضافه کردن متن به آخر هر پست  های خاص استفاده نمایید.

روش دوم استفاده از کد :نحوه اضافه کردن متن به آخر هر پست به راحتی انجام می شود و فقط بایستی به بخش نمایش و ویرایشگر سایت وردپرس خود مراجعه نمائید. توجه داشته باشید تمامی مواردی که در این بخش تنظیم خواهد شد، بر روی قالب سایت شما انجام خواهد گرفت و در صورتی که قالب سایت خود را تغییر دهید باید تمامی این تنظیمات را در قالب جدید سایت خود مجددا انجام دهید .

اکنون فایل Functions.php را در قالب وردپرس خود بیابید. سپس کد زیر را بعد از عبارت <php?> در سطر بعدی قرار دهید که به شکل زیر می باشد . با افزودن این کد به فایل فانکشن قالب سایت خود، شما قادر خواهید بود که یک متن دلخواه را به پایان تمامی نوشته های سایت خود اضافه کنید.

<?php
محل قرار گرفتن کد
?>

 

کد افزودن متن دلخواه به پایان هر پست:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
function insertFootNote($content) {
if(!is_feed() && !is_home()) {
$content.= "<div class='FootNote'>";
$content.= "<h4>عنوانی برای متن زیر ؟</h4>";
$content.= "<p>این یک متن آزمایشی برای قرار دادن در پایان هر پست می باشد, جایی برای معرفی برخی محصولات و یا ...</p>";
$content.= "</div>";
}
return $content;
}
add_filter ('the_content', 'insertFootNote');

اگر همه موارد گفته شده در این آموزش وردپرس را با دقت و مو به مو انجام داده باشید، باید در پایان تمامی مطالب سایت خود متن هایی که در کد بالا بود و در فایلFunctions.php  قرار دادیم به نمایش در بیاید. به این ترتیب می توانید با تغییر در جمله موجود کد بالا، متن دلخواه مورد نظر خود را قرار دهید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =