طرح شهادت امام صادق

طرح لایه باز شهادت امام صادق ع psd

طرح لایه باز شهادت امام صادق علیه السلام مناسب برای اطلاعیه هییت و مراسم سال روز شهادت امام ششم امام جعفر صادق برای شما تهییه شده است این طرح با نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است.

از این طرح میتوان به عنوان بنر و پوستر استفاده نمود تمام زیر لایه ها باز و قابل ویرایش و باز طراحی دوباره میباشند.استفاده از فونت های رایج در این طراحی و قابل دسترس بودن آنها و همچنین امکان تغییر آنها به سادگی و با بودن نوشته ها.

طراحی شده با نرم افزار فتوشاپ CC

امکان ویرایش ، تغییر، حذف تمام اجزا به راحتی 

قابل بازطراحی و ویراش حتی برای کسانی که مبتدی هستند

تمام زیر لایه های این محصول بصورت جز به جز لایه باز است و قابل ویرایش و باز طراحی 

فرمت :

ساختار رنگ :

رزولوشون :

ابعاد تصویر :

حجم فشرده شده :

توّجه: فایل ها با نرم افزار فشره ساز Winrar نسخه جدید،  فشرده سازی شده اند لذا باید از نرم افزار Winrar نسخه جدید استفاده کنید. میتوانید از اینجا دانلود کنید. واینکه بعد از اجرای فایل لایه باز PSD اگر زیر لایه ها مخفی بودند آنها را باید جهت نمایش و ویرایش، نمایان کنید.

 

اخـــــــــطار
طرح ها برای مصرف کننده و جهت چاپ می باشد. فروش و اهدای "فایل" طرح های غیر رایگان مورد رضایت نبوده؛ شرعاً و اخلاقاً مذموم و غیرقانونیست؛ با متخلفین که فایل طرح های "غیر رایگان" را منتشر می‌کنند و یا به فروش می‌رسانند از طریق شکایت رسمی به اینماد، ستاد ساماندهی و درگاه های بانکی مربوطه برخورد خواهد شد.

 

رمز فایل :   Nardouneh.Com

تومان


خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با خرید این محصول از مزایای زیر بهره‌مندمیشوید:

  • خرید سریع و آسان
  • پرداخت ایمن و مطمئن
  • پشتیبانی و پاسخگو در صورت بروز مشکل
  • امکان سفارش و شخصی سازی طرح ها
طرح شهادت امام صادق

تومان